, vaadini tuttu

Giriş Tarihi: 14.10.2015 08:30 Güncelleme Tarihi: 14.10.2015 08:36
HDP, kanlı seçim vaadini tuttu

’nin leri öncesi Van sokaklarına astığı musluklu seçim vaadi gerçek oldu. Terör saldırılarında 149 güvenlik görevlisi şehit edildi. 18’i çocuk 174 sivil öldürüldü.

leri öncesi 'nin Van sokaklarındaki bilboardlara astığı akan musluklu seçim vaadi gerçek oldu. Seçimde TBMM'ye HDP'nin 80 milletvekili sokmasına rağmen 'nın ele başlarından Murat Karayılan'ın 'Çözüm süreci bitmiştir' açıklaması geldi. Türkiye o günden bu yana terör saldırılarında büyük kayıplar verdi. Barış ve huzur ortamını bozmaya yönelik gerçekleştiren terör eylemlerinde asker ve polislerin yanı sıra siviller de hedef alındı. En büyük kaybın verildiği Ankara'daki patlama da dahil terör saldırılarında 149 güvenlik görevlisi şehit edildi, 18'i çocuk 174 sivil yaşamını yitirdi.

'HDP'YE OY VERMEZSENİZ MUSLUKTAN KAN AKACAK'!

MUSLUKLARDAN KAN AKITTILAR

Sırtını terör örgütleri PKK, YPG ve YPJ'ye dayayan ve 7 Haziran seçimlerinde halka terör baskısı ile giren HDP'nin Van'da bilboardlara astığı 'kan damlayan musluklar'la yaptığı seçim vaadi adeta yerine geldi.

HDP'Lİ VAN BELEDİYESİNDEN HALKI TEHDİT EDEN BİLBORDLAR

TERÖRE VERİLEN KAYIP ÇOK BÜYÜK

7 Haziran seçimleri sonrası terör saldırılarında 66 polis, 81 asker ve 2 geçici köy korucusu şehit edildi. Terör saldırılarında sivil kayıplar da çok büyük. Hain saldırılarda 18'i çocuk toplam 174 sivil hayatını kaybetti. Bunlardan birisi İran birisi de Filistin uyruklu. Türkiye terörden Cumhuriyet tarihinin en büyük kaybını 10 Ekim'de Ankara'daki canlı bombalı saldırıda verdi. Ankara'daki mitingde Gar meydanında iki canlı bombanın kendini patlatması sonucu 97 kişi hayatını kaybetti.

HDP'DEN KANLI TEHDİT

Akşam

ARKADAŞINA GÖNDER
HDP, kanlı seçim vaadini tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz