X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muharrem İnce siyaseti bırakacak mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muharrem İnce siyaseti bırakacak mı?

  • Giriş Tarihi: 2.11.2015 11:27 Güncelleme Tarihi: 2.11.2015 12:33
Muharrem İnce siyaseti bırakacak mı?
Muharrem İnce siyaseti bırakacak mı?

'AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim' diyen Muharrem İnce, sosyal medyada yeniden gündem oldu. Muharrem İnce'nin bu sözleri akşam saatlerinden itibaren hazırlanan capslerle sosyal medyada günün konusu oldu.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 2014 yılında katıldığı bir televizyon programında "AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim" ifadesini kullanmıştı. 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada bu sözler yeniden gündeme taşındı. "AK Parti, yüzde 49 oy aldı, Muharrem İnce tavuk besleyecek mi?" sorusu yoğun bir şekilde gündeme gelerek hatırlatılmaya başlandı.

HENÜZ BİR AÇIKLAMA YOK

Muharrem İnce, 30 Mart Seçimleri öncesinde katıldığı televizyon programında "AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti bırakırım, başka ne yapacağım ki? Giderim kitap okurum, tavuk beslerim köyde" demişti. İnce'nin AK Parti'nin yüzde 49 almasını hayal olarak gördüğü açıklamaları 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti'nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada yeniden gündem oldu. Kullanıcılar Muharrem İnce'ye 'Siyaseti bırakıp tavuk besleyecek misiniz?' sorusunu yöneltti. İnce, bu ifadeleri hakkında henüz yeni bir açıklama yapmadı.

MECLİS'E GİREN İSİMLER

YURTDIŞI OYLARI NASIL DAĞILDI?

KAYBEDENLER KULÜBÜ

SEÇİM CAPSLERİ KIRIP GEÇİRDİ!

DÜNYA ZAFERİ BÖYLE GÖRDÜ

1 KASIM 2015 İL İL VEKİL SAYILARI


AK PARTİ'NİN 1.OLDUĞU İLLER

BÜYÜKŞEHİRLERDE KİM NE OY ALDI ?

BU İLLERDE YÜZDE 50'Yİ GEÇTİ

CHP'NİN VEKİL ÇIKARAMADIĞI İLLLER