X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hüseyin Gülerce'den Nazlı Ilıcak'a sert yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hüseyin Gülerce'den Nazlı Ilıcak'a sert yanıt

  • Giriş Tarihi: 8.11.2015 13:17 Güncelleme Tarihi: 8.11.2015 13:31
Hüseyin Gülerce'den Nazlı Ilıcak'a sert yanıt
Hüseyin Gülerce'den Nazlı Ilıcak'a sert yanıt

Hüseyin Gülerce kendisini vicdansızlıkla suçlayan Nazlı Ilıcak'a tokat gibi yanıt verdi. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Türker Akıncı'nın moderatörlüğündeki Ortak Akıl programında Gazeteci - Yazar Hüseyin Gülerce gündemi değerlendirdi.

Ortak Akıl programını ve kendisini hedef alan Nazlı Ilıcak'a sert çıkışlarda bulunan Gülerce'nin sözleri tabir-i caizse kapak niteliğindeydi.

NAZLI ILICAK'A SERT YANIT!

'Bu sabah twitter'da Nazlı Ilıcak bana yazdı' ifadesini kullanan Gülerce, 'Ben de dedim ki; 'Nazlı Hanım ne olur siz vicdandan bahsetmeyin.' Ahlak ve namustan bahsetti. Başıma da gelecek en kötü şey bana Nazlı Ilıcak'ın ahlak ve namustan bahsetmesi olur. Benimle uğraşmasın, ben onun şahsıyla ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Ortak Akıl programına laf ediyor. 'Size akıl değil, vicdan lazım' diyor. Biz zaten vicdanımızı konuşturuyoruz. Vicdanınızı konuşturmayan sizsiniz' diye çıkıştı.

'VİCDAN BU MU?'

1 Kasım seçimlerinden önce Nazlı Ilıcak'ın Gülen cemaatinin gazetesinde HDP'ye oy istediğini de anımsatam Gülerce, 'HDP ile PKK iç içe, kol kola, siz 'inadına yine HDP'ye oy verin' diyorsunuz. Vicdan bu mu? Şehitlerden dolayı bütün milletin vicdanı kanarken bu ne vicdansızlık, siz HDP'ye oy istiyorsunuz. Sizin gibi birisi Demokrat Parti çizgisinden, Adalet Partisi çizgisinden geliyor ve HDP'ye inadına oy isteyen bir çizgiye savruluyorsunuz. Sonra dönüyorsunuz Hüseyin Gülerce'ye vicdan tavsiyesi yapıyorsunuz. Siz bana vicdan tavsiyesi yapacak en son kişisiniz' şeklinde konuştu.

Kaynak: Beyazgazete