X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Fuat Avni'de FETÖ'yü terketti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Fuat Avni'de FETÖ'yü terketti

  • Giriş Tarihi: 20.11.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 20.11.2015 15:21
Fuat Avni'de FETÖ'yü terketti
Fuat Avni'de FETÖ'yü terketti

Gülen’in sosyal medyadaki tetikçisi Fuat Avni de FETÖ’yü terketti. Gülen örgütünü ilgilendiren birçok gelişme yaşanmasına rağmen 10 gündür hiçbir paylaşımda bulunmayan Fuat Avni’nin, inandırıcılığını yitirmesi, alay konusu olması, bürokrasideki istihbarat kaynaklarının birer birer tutuklanması ve yaptığı umut tacirliği ile örgüt tabanında büyük tepki çekmesi nedeniyle artık sosyal medyada aktif hale gelmeyeceği belirtiliyor. 1 Kasım seçimlerinden sonra FETÖ’yü terkedenler kervanına Fuat Avni’nin de katıldığı iddia ediliyor.

1 Kasım seçimlerinden AK Parti'nin büyük bir seçim zaferi elde etmesi muhalefet ile birlikte Fetullahçı Terör Örgütü'nü de bozguna uğrattı. İş dünyası, medya ve bürokraside birçok önemli isim birer birer FETÖ'yü terkederken, Gülen'in sosyal medyadaki tetikçisi Fuat Avni'de örgütü terkettiği iddia ediliyor.

FUAT AVNİ SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ!

GÜLTEKİN AVCI'NIN TUTUKLANDIKTAN SONRA DİLİ DEĞİŞMİŞTİ

Gültekin Avcı tutuklandıktan sonra uzun süre sosyal medyada hiçbir paylaşımda bulunmayan Fuat Avni'nin, günler sonra ortaya çıkması "Fuat Avni Gültekin Avcı mı" sorusunun sorulmasına neden olmuştu. 1 Kasım seçimlerinde birçok yalanı FETÖ'cü takipleri ile paylaşarak umut tacirliği yapan Fuat Avni, 1 Kasım seçimlerinden sonra attığı tweetler nedeniyle binlerce küfür ve hakaret işitmişti.

FETÖ'NÜN GÖNÜLLÜLERİ BİLE FUAT AVNİ'YE KÜFÜR EDİYORDU

FETÖ'nün gönüllülerinin bile her paylaşımına küfürle karşılık verdiği Fuaü Avni, 10 gündür hiçbir tweet atmıyor. Kaynak Holding'nin kayyuma devredilmesinden sonra tamamen sessizliğe gömüler Fuat Avni'nin FETÖ'yü terkedenler kervanına katıldığı iddia ediliyor.

İŞTE KAYYUM ATANAN FETÖ'YE YAKIN ŞİRKETLER

SON OPERASYONLARDA BİRÇOK BİLGİ KAYNAĞI GÖZALTINA ALINMIŞTI

Öte yandan bürokrasideki birçok ismin uzun süredir Fuat Avni ile olan irtibatının bilindiği ve bu isimlerin son operasyonlarda birer birer gözaltına alındığı ortaya çıktı. Uzun süredir bilgi kaynakları ile birlikte deşifre olan Fuat Avni'nin kollarının bürokrasiden tamamen temizlendiği belirtiliyor.

Kaynak: Sabah.com.tr