X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kurtulmuş: Bu millet tuzaklarınıza asla teslim olmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kurtulmuş: Bu millet tuzaklarınıza asla teslim olmayacak

  • Giriş Tarihi: 19.3.2016 12:33 Güncelleme Tarihi: 19.3.2016 15:12
Kurtulmuş: Bu millet tuzaklarınıza asla teslim olmayacak
Kurtulmuş: Bu millet tuzaklarınıza asla teslim olmayacak

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Beyoğlu'ndaki terör saldırısına ilişkin, "Hain planı uygulamaya çalışıyorlar. Ne yapsanız boş, bu millet sizin tuzaklarınıza asla teslim olmayacaktır." dedi. Çavuşoğlu'da, "Sivil insanları hedef almıştır. Teröre karşı mücadelemiz sürecektir. Dünyadan da beklentimiz budur. Teröre karşı ortak hareket etmemiz lazım." dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Beyoğlu'ndaki terör saldırısına ilişkin, " Hain planı uygulamaya çalışıyorlar. Ne yapsanız boş, bu millet sizin tuzaklarınıza asla teslim olmayacaktır. Bu millet terörün yapmak istediklerinin hiçbirisine prim vermeyecek, kadim, ezeli kardeşliğini inşallah ebedi hale getirecek, kıyamete kadar bu topraklarda birlikte, barış içinde yaşayacaktır." dedi.

SAĞLIK BAKANI PATLAMAYA İLİŞKİN AÇIKLAMALAR YAPTI

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Hayır, ne yaparlarsa yapsınlar, teröre alışmayacağız. Terör karşısında kanıksamayacağız, geri adım atmayacağız. İnşallah yollarda, çarşılarda, pazarlarda günlük hayatımızı devam ettireceğiz." diye konuştu.

ÇAVUŞOĞLU: MÜCADELEMİZ SÜRECEK

"Ölenlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Sivil insanları hedef almıştır. Teröre karşı mücadelemiz sürecektir. Dünyadan da beklentimiz budur. Teröre karşı ortak hareket etmemiz lazım. Sayın Zarif'le de teröre karşı işbirliğini konuştuk."

Kurtulmuş "Bu millet tuzaklarınıza asla teslim olmayacak"