Türkiye'nin en iyi haber sitesi

#WeLoveErdogan hashtagi neden kaldırıldı?

Giriş Tarihi: 30.3.2016 10:54 Güncelleme Tarihi: 30.3.2016 11:20
#WeLoveErdogan hashtagi neden kaldırıldı?

'ın ABD ziyareti sırasında dün 'da trend topic olan #WeLoveErdogan hashtagi Twitter tarafından kaldırıldı!

Yüzbinlerce tweetin atıldığı hashtagin neden kaldırıldığı muğlaklığını korurken, Melih Altınok ATV'deki sabah programında bu konuyu gündeme taşıdı.

Sansürcü Twitter'in sahtekarlığı!

NATO Güvenlik Zirvesi için ABD'ye giderken , skandal bir uygulamaya imza attı. 300 bin mesajla Twitter'ı sallayarak dünya da TT listesinde birinci olan #WeLoveErdogan etiketine Twitter tarafından uygulandı. 300 bin tweet atılan ve 149 bin 305 RT alan #WeLoveErdoğan etiketi TT listesinin 1.sırasından düşürüldükten sonra silindi.

TWİTTER'DAN SKANDAL DEĞİŞİKLİK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti sırasında Twitter üzerinden başlatılan #WeLoveErdogan etiket kampanyası dakikalar içerisinde dünya gündemine girdi. Ancak Twitter WeLoveErdogan etiketine 2 saat tahammül edebildi.

Twitter 300 bin kişinin katıldığı Erdoğan'a destek etiketini kaldırıp onun yerine sadece 900 tweet alan #TürkDiktatörüABD" adlı çirkin etiketi koydu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek için vatandaşlar tarafından açılan "#WeLoveErdogan" başlıklı "hashtag" kısa sürede büyük ilgi görmüş, TT listesinin 1.sırasına oturmuştu.

TWITTER TEPKİLERE DAYANAMADI

Gelen yoğun tepkiler sonrası Twitter, "#WeLoveErdogan" başlıklı "hashtag"i yeniden paylaşıma koydu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
#WeLoveErdogan hashtagi neden kaldırıldı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz