X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balkabağının içinden 1 kilo 500 gram esrar çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Balkabağının içinden 1 kilo 500 gram esrar çıktı

  • Giriş Tarihi: 26.5.2016 11:57 Güncelleme Tarihi: 26.5.2016 12:14
Balkabağının içinden 1 kilo 500 gram esrar çıktı
Balkabağının içinden 1 kilo 500 gram esrar çıktı

'da ekiplerinin bir yolcu otobüsünde yaptığı aramada balkabağı içine gizlenmiş 1 kilo 500 gram esrar ele geçirildi.

Valiliği, İl Komutanlığı ekiplerinin Ergani İlçesi'nde düzenledikleri yol kontrol uygulamasında durdurulan bir yolcu otobüsünde yapılan aramada balkabağının içerisisine gizlenmiş 1 kilo 500 gram esrar ele geçirildiğini açıkladı. Açıklamada, Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ekipleri ve Ergani İlçe Değirmendere Jandarma Karakol Komutanlığınca, narkotik köpeği 'Haklı' ile uyuşturucu ile mücadele kapsamında Diyarbakır'dan batı illerine giden yolcu otobüsünde arama faaliyeti icra edilmiştir.

Balkabağı içinden 1,5 kilo esrar çıktı!

1 KİLO 500 GRAM KUBAR ESRAR MADDESİ KONULDUĞU VE KESİLEN KISMIN TEKRAR YAPIŞTIRILDIĞI ORTAYA ÇIKTI

İcra edilen arama faaliyetinde, narkotik köpeği Haklı'nın otobüsün bagaj kısmında bulunan balkabağına tepki vermesi üzerine yapılan incelemede, balkabağının üst tarafından muntazaman kesilip içerisine uyuşturucu madde 1 kilo 500 gram kubar esrar maddesi konulduğu ve kesilen kısmın tekrar yapıştırıldığı ve uyuşturucu maddenin sevki için hazırlanmış olduğu tespit edilmiştir.

Uyuşturucu maddeyi otobüse emanet olarak veren 1 şüpheli tespit edilerek gözaltına alınmıştır. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konulmuş olup, yakalanan 1 şüpheli hakkında adli işlemlere başlanılmıştır dedi.