X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda görüşen öğrencinin heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la telefonda görüşen öğrencinin heyecanı

  • Giriş Tarihi: 27.5.2016 17:31 Güncelleme Tarihi: 27.5.2016 17:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahilik Haftası nedeniyle gittiği 'de Servet ve Ayten Güneş çiftinin evine misafir oldu.

Erdoğan, burada bulunduğu sırada Güneş çiftinin 'da eğitim gören oğulları Memduh Güneş'le cep telefonuyla görüntülü bir gerçekleştirdi.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü 1. Sınıf Öğrencisi Güneş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesini AA muhabirine anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'deki evlerine misafir olduğunu öğrendikten sonra görüntülü arama yaptığını dile getiren Güneş, "Cumhurbaşkanımız benimle görüştü. Çok mutlu oldum. O kadar heyecanlandım ki ellerim titriyordu. Cumhurbaşkanımız okulumu ve kaldığım yeri sordu.Çok memnun oldum. Benimle konuşacağını düşünmüyordum açıkçası." diye konuştu.

Görüşmede Güneş'e hangi okulda eğitim aldığını soran Erdoğan, "Benim ilçemde oturuyorsun. Ben de Üsküdar'da oturuyorum. Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Rabbim muvaffak etsin. Nerede kalıyorsun? Başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcın olsun. Gözlerinizden öpüyorum." şeklinde konuştu.