X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhurbaşkanı'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye teşekkür telefonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhurbaşkanı'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye teşekkür telefonu

  • Giriş Tarihi: 16.7.2016 23:05 Güncelleme Tarihi: 16.7.2016 23:19
Cumhurbaşkanı'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye teşekkür telefonu
Cumhurbaşkanı'dan Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye teşekkür telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbe girişimine karşı TBMM'nin onurlu duruş sergilemesinden dolayı TBMM Başkanı Kahraman'ı ve onun şahsında milletvekillerini tebrik etti. Erdoğan, ayrıca Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye darbe girişimine prim vermemelerinden dolayı teşekkürlerini iletti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam TBMM Başkanı Kahraman'ı, muhalefet liderlerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla aradı.

Erdoğan, 15 Temmuz'daki darbe girişimine karşı TBMM'nin onurlu bir duruş sergilemesinden dolayı Kahraman'ı ve onun şahsında milletvekillerini tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan aynı çerçevede Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi de arayarak, iktidar partisiyle demokrasiye ve millet iradesine sahip çıkarak, darbe girişimine prim vermemelerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Erdoğan, demokrasiye sahip çıkma konusunda tüm partilerin ortak tavır sergilemelerinin önemini vurguladı.