X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şahan Gökbakar'dan duygulandıran paylaşım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'dan duygulandıran paylaşım

  • Giriş Tarihi: 21.7.2016 01:38
Şahan Gökbakar'dan duygulandıran paylaşım
Şahan Gökbakar'dan duygulandıran paylaşım

Darbe girişimini lanetleyen ünlü komedyen , Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdi ve meydanları dolduran vatandaşları kutladı.

Instagram hesabından açıklama yapan , "'nin seçilmiş Cumhurbaşkanına, seçilmiş hükümetine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve 79 milyon vatandaşına yapılmaya çalışılan bu hain darbe teşebbüsünü lanetliyorum. Bu olay karsısında dimdik duran başta tüm devlet kademelerini, herkesi kutluyorum. Ülkesi için, vatan ve demokrasi savunması için sokaklara çıkan, tankların önüne gecen, meydanları dolduran tüm vatandaşlarımızı alınlarından öpüyor ve bu uğurda canını veren tüm sivil ve görevli şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

"BU HALKLA VE ÜLKEMLE GURUR DUYUYORUM"

Her karanlığın bir sabahı olduğunu ifade eden başarılı komedyen, "Ben de ülkemin acılardan uzak, mutluluk ve huzurun hakim olacağı güzel günlere kavuşmasını ve birlik içinde yarınlara huzurla yol almasını diliyorum. Bu halkın bir ferdi olarak; bu halkla ve ülkemle gurur duyuyorum...Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın...Biz büyük bir aileyiz, biz 'yiz" ifadelerini kullandı.