X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Batman'da terör operasyonu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'da terör operasyonu!

  • Giriş Tarihi: 29.7.2016 18:37
Batman'da terör operasyonu!
Batman'da terör operasyonu!

'ın Sason ilçesi Yücebağ beldesi kırsalında düzenlenen operasyonda, terör örgütü PKK tarafından kullanıldığı tespit edilen sığınak .

Valilikten yapılan açıklamada, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi amacıyla bölücü terör örgütünün barınabileceği alanlara yönelik operasyonel faaliyetlere aralıksız olarak devam edildiği belirtildi.

Sason ilçesinin Yücebağ beldesi kırsalında icra edilen operasyonda, terör örgütü PKK mensuplarının barındığı bir sığınağın tespit edildiği kaydedilen açıklamada, sığınakta kesilm halde bidon, 2 kazma sapı, 2 iş eldiveni, 5 litre pet şişede su, boş kola şişesi ve çelik bardak ele geçirildiği bildirildi.

Malzemelerden delil teşkil edenlerin, Sason Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla muhafaza altına alındığı, diğerlerinin ise olay yerinde ği aktarılan açıklamada, bölgede yaşayan vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamak için terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonel faaliyetlere kararlılıkla devam edileceği kaydedildi.