X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kemal Kılıçdaroğlu: FETÖ devletin her kademesinde örgütlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

: FETÖ devletin her kademesinde örgütlendi

  • Giriş Tarihi: 8.8.2016 01:29
Kemal Kılıçdaroğlu: FETÖ devletin her kademesinde örgütlendi
Kemal Kılıçdaroğlu: FETÖ devletin her kademesinde örgütlendi

Genel Başkanı Yenikapı'da Demokrasi ve Şehitler Mitinginde konuştu. Kılıçdaroğlu FETÖ terör örgütünün her yerde örgütlendiği vurguladı.

İşte Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından önemli satırbaşları.

YENİKAPI'DA LİDERLERDEN SICAK GÖRÜNTÜLER

Sonuna kadar vatana sahip çıkacağız. 15 Temmuz'da bir uzlaşma kapısı araladı. Artık yeni bir Türkiye var. Ben dahil hepimizin alacağımız dersler var. Musibetten ders çıkarılması lazım.

Çünkü sadece bu meydanlarda değil tüm halk bizi dinliyor. Bir musibet bir nasihatten evladır .Camiye kışlaya adliyeye siyaseti sokmayacağız. Bizim soylu bir uzlaşmaya ihtiyacımız var. Kavga değil milleti kardeş kılmamız gerekir.

Kılıçdaroğlu: "Şehitlerimizi unutmayacağız unutturmayacağız!"

HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİN

Demokrasiye sahip çıkmalıyız. Tankın üzerine çıkan herkese şükranlarımı sunuyorum. Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir diyor anayasa.Vatandaşlar eşit ve birliktedir. Kimliği ne olursa olsun kanun önünde eşittir.

Cumhuriyet bizimdir yaşatmak hepimizin görevidir. Demokrasiye sahip çıkmak zorundayız. Parlamanter sisteme karşı yapılan darbe girişimine karşı parlamento dik durarak gereken karşılığı vermiştir. FETÖ terör örgütü yargıda yuvalandı.

MİLYONLAR DARBEYE KARŞI YENİKAPI'DA BULUŞUYOR

FETÖ'YÜ ARTIK TÜM DÜNYA BİLİYOR

Bir hakim Pensilvanya'dan aldığı talimatla karar veriyorsa o hakim hakim değildir.FETÖ terör örgütünü artık tüm dünya biliyor. Türkiye'yi düzlüğe çıkarmak hepimizin görevidir.

HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDELİM

Hep birlikte mücadele edelim. Birlikte kardeşçe yaşayacağız mücadele edeceğiz.