X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başbakan'dan flaş açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başbakan'dan flaş açıklama

  • Giriş Tarihi: 25.8.2016 17:15 Güncelleme Tarihi: 25.8.2016 20:39
Başbakan'dan flaş açıklama
Başbakan'dan flaş açıklama

Başbakan : "Teröristlerle onları suikasta azmettiren geri plandaki alçaklar, hiçbir zaman ’nin birliğine zarar veremeyecek"

Başbakan , Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik saldırıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Yıldırım, "Anamuhalefet Partisi CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun Artvin'de uğradığı silahlı saldırı, ülkemizin demokratik istikrarına ve toplumun huzuruna yapılmış alçak bir terörist saldırıdır. Saldırıyı nefretle lanetliyorum." ifadesini kullandı.

"Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na, CHP'ye, güvenlik güçlerimize ve bütün vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diyor, kalleş saldırıda şehit olan askerimize Allah'tan rahmet, yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyorum." görüşünü paylaşan Başbakan Yıldırım, şunları kaydetti:

"SUİKASTE AZMETTİREN GERİ PLANDAKİ ALÇAKLAR.."

"'nin bütünlüğüne, dirlik ve düzenimize pusu kuran teröristlerle onları suikaste azmettiren geri plandaki alçaklar, hiçbir zaman Türkiye'nin birliğine zarar veremeyecek, emellerine kavuşamayacak ve müstahak oldukları cezaya muhakkak çarptırılacaklardır. Türkiye, demokrasi ve hukuktan ödün vermeyecek, insan ve insanlık düşmanı bütün terör örgütlerinin hesaplarını boşa çıkaracaktır. Bir kez daha terörist saldırıyı lanetliyor, ülkemize ve milletimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum."