X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ne zaman emekli olacağınızı öğrenin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ne zaman emekli olacağınızı öğrenin

  • Giriş Tarihi: 16.11.2016 11:57
Ne zaman emekli olacağınızı öğrenin
Ne zaman emekli olacağınızı öğrenin

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) internet hizmetleri ile birlikte SSK ne zaman emekli olurum uygulaması üzerinde SSK emeklilik tarihi öğrenilebiliyor.

SSK ne zaman emekli olurum uygulaması üzerinde daha ne kadar sigortalı olarak çalışılacağı öğrenilebiliyor. Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) mükellefleri internette SSK ne zaman emekli olurum uygulamasından SSK emeklilik tarihlerini öğrenebiliyor.

Türkiye'de özel sektör alanında çalışmakta olan milyonlarca Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) mükellefinin en önemli hayallerinin başında gelen SSK emeklilikleri ile ilgili olarak en çok merak ettiği sorulardan birisi olan ne zaman emekli olabileceği sorusunu internet üzerinden sadece dakikalar içerisinde öğrenebilmeleri için SSK ne zaman emekli olurum hizmeti sunuluyor.

NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

SSK ne zaman emekli olurum uygulaması üzerinde SSK prim ödeme gün sayısı, diğer sandıklara ait gün sayısı, fiili hizmet süresi, askerlik/sanatçı gün sayısı, yurtdışı gün sayısı ve 3600 günün doldurulduğu tarih bilgilerinin girilmesi gerekliliği bulunuyor.