X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İSGİAD Yönetimi, Kâzım Karaca'nın konuğu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İSGİAD Yönetimi, Kâzım Karaca'nın konuğu oldu

  • Giriş Tarihi: 27.2.2013

İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Gökten ve Yönetim Kurulu üyeleri, görevine yeni atanan Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca'ya nezaket ziyaretinde bulundu. Vergi Dairesi Başkanı Karaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurum ve kuruluşlarla her zaman iş birliği ve dayanışma içerisinde çalışacaklarını söyledi.

OPTİMAL HİZMET

Devletin kalkınması ve vatandaşların daha kaliteli ve hızlı hizmet alabilmesi için Hatay Vergi Dairesi'nin çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirten Karaca, "Amacımız, yetki alanımız içinde bulunan ekonomik faaliyetleri ve gelişmeleri yakından takip ederek, bölge ekonomisine ve mükellef gruplarının beklentilerine dönük hizmetleri optimal sunmaktır" diye konuştu.

KUTSAL GÖREV
İSGİAD Başkanı Gökhan Gökten ise vergi ödemenin kutsal bir görev olduğunu belirterek, "Biz işadamları olarak ülkemizin ve ilimizin kalkınması için çalışmaktayız. Her birimiz farklı sektörlerde istihdam yaratmaktayız. Sizlere ve tüm vergi dairesi personeline çalışmalarında başarılar diliyoruz" diye konuştu.