X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Okulumuzu geri istiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Okulumuzu geri istiyoruz

  • Giriş Tarihi: 7.3.2013

Adana'dan isimsiz bir mektup aldım. Okurumuzun şikayeti çocuklarının okuduğu okul ile ilgili. Diyor ki; "3 çocuğum Seyhan Atatürk İlköğretim Okulu'nda okuyor. Okurumuz deprem hasarlı olduğu için sömestr tatilinde boşaltıldı. Yeşilevler'de Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu'na geçici bir süreliğine taşınmış olduk. Bu esnada okulumuzun yıkılıp yeniden yapılacağı bilgisi verilmişti. Daha sonraki günlerde yaptığımız görüşmelerde okulumuzun yerine yenisinin yapılmayacağını öğrendik. İstediğimiz takdirde çocuklarımızı çevremizde bulunan başka okullara nakledebileceğimizi söylediler. Okulumuzun tekrar yapılacağı umuduyla mağdur duruma düştük. Biz veliler, semt sakinleri olarak okulumuzu geri istiyoruz. Lütfen bu talebimiz incelensin. Çocuklarımız mağdur olmasın." Şikayeti köşeme taşıdım. Umarım çözüme kavuşur.

Gülmece
Temel, oğlu küçük Temel'i uyuz ilacı almak için eczaneye gönderir. Oğlan gitmek istemez. "Ula niye citmeyusun?" "Uyy, utanayrum da." "Ne var utanacak? Sorarlarsa pu ilaci hediyelik alayrum dersun."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.