Gözler zirvede

Giriş Tarihi: 25.6.2013

Antrenör Cansel Yalçınkaya ve Hüseyin Boz gözetiminde çalışmalarını sürdüren Hatay'ın resmi ilk kadın futbol takımı Sümerspor, gruplardan çıkarak adını zirveye yazdırmak istiyor

Antakya'nın ilk kadın futbol takımı olan Hatay Sümerspor, gözünü Türkiye Şampiyonluğuna dikti. Antrenör Cansel Yalçınkaya ve Hüseyin Boz gözetiminde çalışmalarını sürdüren takım gruplardan çıkarak adını zirveye yazdırmak istiyor. Yeni kurulan bir kulüp olmasına rağmen bünyesinde 60 sporcu bulunduran Sümerspor yıldız yetiştirmeye devam ediyor.

HEDEF BÜYÜK

Bu yıl büyük başarılara imza atmayı hedeflediklerini belirten Kulüp Başkanı Ahmet Beşir Günay, bu oluşumu Hatay'a kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi. 29 Haziran -1 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan grup mücadelelerinin Çekmece sahasında oynanacağını dile getiren Günay, grupların dört takımdan oluştuğunu söyledi.

RAKİPLER GÜÇLÜ

Grupta Mersin Camspor, Mersin İdmanyurdu, İskenderun Dumlupınar takımlarının yer aldığını ifade eden Günay, "Kulübü yaşatmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Ortaya koyduğumuz futbol ile kızlarımız şampiyonluğu ne kadar istediklerini kanıtladılar. Bunu başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözler zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz