Yüreğir'in yıldızları

Giriş Tarihi: 5.7.2013

Minik kramponlar Yüreğir'de top başı yaptı. Geleceğin sporcuları kurslara büyük ilgi gösterdi

Adana'da Yüreğir Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Yaz Futbol Okulu başladı. Başlama vuruşunu Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve U 19 Milli Takım Teknik Direktörü Gökhan Keskin birlikte yaptı. Açılış törenine U19 Milli Takım Antrenörleri Nurettin Yıldız ve Levent Şahin, Adanaspor ve Adana Demirsporlu eski futbolcular, kursiyerler ve aileleri katıldı.

ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENİYOR
Başkan Çelikcan çocukları sokağın olumsuz koşullarından kurtarıp spora yönlendirmek için Yaz Futbol Okulu Kurslarını geleneksel hale getirdiklerini belirterek, "Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz kurslarımıza ilginin büyük olması bizleri mutlu etmektedir. Sizler futbol okuluna devam ederek burada bulunan değerli hocalarımız gibi iyi bir sporcu olup milli takımlar düzeyine kadar çıkabilirsiniz" dedi.

İŞİN BAŞINDA ERDOĞAN VAR
Çelikcan "Çocuklarımız bu kurslar sayesinde yaz tatillerini boşa geçirmemiş olacaklar. Adanaspor eski kaptanlarından Necip Erdoğan kontrolünde çalışmalarını sürdüren çocuklarımızdan başarılı olanlar ve gelecek vaat edenler tespit edilecektir" diye konuştu. Futbol Okulu çalışmaları salı ve perşembe günleri Köy Hizmetleri, Demirspor Tesisleri, Akdeniz Mahallesi, Doğankent ve Geçitli sahalarında yapılacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'in yıldızları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz