X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tömük ve Arpaçbahşiş beldelerinin sahilleri kapanın elinde kalıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tömük ve Arpaçbahşiş beldelerinin sahilleri kapanın elinde kalıyor

  • Giriş Tarihi: 6.7.2013

YAZ geldi. Daha önce de belirtmiştik yazlıklardan çok şikayet alacağız diye. İşte bunlardan bazıları. Okurumuz bize elektronik posta gönderdi ve "Tömük ve Arpaçbahşiş beldelerinde bulunan yazlıkçıların şikayeti adresini bulmuyor. Yetkili belediyeler, şikayetleri değerlendirmiyor!.. Sahil yolları; seyyar satıcı cenneti. Hatta denize girilecek noktalara kadar görüntü böyle. Gondol, Seçkinler, Akdeniz, MTS, Güzel Evim, Kuğu, Okaliptus, Dimer, Ziya Erden, Lale gibi sitelerde evlerin önüne kadar sıkma, börek, sebze, kokoreç, kebap, mısır, karsambaç ve benzeri şeyler satanlar yazlık evler ile sıfır noktada. Buralarda ses kirliliği de ayrıca bir sorun. Gecenin 2-3'lerine kadar çalınan müzik parçaları da anlamsız!.. Söz konusu belde belediyelerine bina vergisi ve çevre vergisini yatıran, sahil siteleri sahipleri (...) hiçe sayılmakta. Rahatsızlıkları göz ardı ediliyor. Belediye başkanları ise sahil kesiminin denize girme yönünden uzak kalışına ise seyirci. Tedbir alınmasını isteyen yazlık site sakinleri, Tömük ve Arpaçbahşiş belediye teşkilatlarından ilgi bekliyor!...." diyor.

kalan karakter 1000

süleyman özgül süleyman özgül

biz evimizi sattık oradan yani tömükden ayrıldık oradan her ayrılan kurban kesiyor yankı diye bir arkadaş vardı balıkcı bayram biliyor evini sattığı gün kurban kesti ben aynısını yaptım yankı bey ve ben şimdi marmara bölgesindeyiz oradan kurtulduk ya senin evin o fiatı eder etmez onunki gitmez ya sen ne yapacaksın elin evini ederse eder etmezse etmez demekki ediyormuşki istediğimiz fiatlara sattık çekiliyor geriye çok istiyor bilmem ne yapıyor diye dedikodu yapıyorlar ya bize ev lazım değil bize arkadaş dost ahbap lazım bize insanların kalbı lazım aha buraya geldik ne evin fiatına karışan var nede soran var allah kurtulmak isteyenlere yardım etsin anlatılandan çok daha kötü nasıl izah etsek bilmiyoruz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.01.2015 22:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.