Bölgesel incelmeye konforlu bir çözüm

Giriş Tarihi: 11.8.2013

Lazer lipoliz uygulaması, bölgesel incelmede yüz güldürüyor. Kalça ve basen yağlarının eritilmesinde alternatifi bulunmuyor

Teknoloji, hayatın her alanında olduğu gibi fazla kilo konusunda da çarpıcı çözümler üretiyor. Lazer lipoliz uygulamasıyla, cilt altı yağ dokular hedeflenerek istenmeyen yağlar yok ediliyor. Medical Park Tarsus Hastanesi'nde de uygulanan yöntem özellikle kalça ve basen yağlarının eritilmesinde 'rakipsizliği' ile dikkat çekiyor. En çok üst bacak ve bel kalınlığının azaltılması yönünde talep görüyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ulaş Güvenç, zayıflama konusunda, bölgesel incelmede başarılı olmanın zorluğunu, ancak lazer lipolizle yüz güldürücü sonuçlar alındığını söyledi.

2 AY BOYUNCA ATILIYOR

Bu yöntemle hastanın genel anasteziye ihtiyaç duymadan kol, basen, göbek, bacak ve simit bölgelerinde olumlu sonuçlar elde edildiğini belirten Dr. Güvenç, "Lazer lipoliz uygulamasında incelmek istenilen bölgede 3-4 mm'lik bir delikten lazer ile girip önce yağ dokuyu eritiyoruz. Sonrasında ise aynı yerden yağları aspire ederek işlemi tamamlıyoruz. İşlemden sonra ise yaktığımız yağ hücreleri 2 ay boyunca vücuttan atılmaya da devam ediyor" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Bölgesel incelmeye konforlu bir çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz