Yıldız adayları

Giriş Tarihi: 22.8.2013

Gaziantep'te, yaz spor okulları devam ediyor. Basketbol ve jimnastik branşlarında eğitim alan minikler tatili bol bol spor yaparak geçiriyor

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sürdürülen yaz spor okullarında basketbol ve jimnastik kursları devam ediyor. Minik sporcular geleceğin yıldız adayı olabilmek adına basketbol ve jimnastiğin inceliklerini antrenörlerinden öğreniyor. Öğrenciler, hocalarının verdiği taktikleri harfiyen uygulamaya çalışıyor. Her iki kursa katılan çocuklar, tatili spor yaparak geçirmenin keyfini yaşarken antrenör Müslüm Kalman, kursa olan ilginin kendilerini memnun ettiğini söyledi. Kalman, "Velilerimize gösterdikleri ilgiden ve çocuklarını spora yönelttikleri için teşekkür ederim. Yaz okulları bittikten sonra antrenmanlarımız devam edecek" dedi.

TÜRK SPORUNA HİZMET
Yaz dönemi sonunda her iki branşta başarılı olan isimlerle çalışmayı sürdüreceklerini söyleyen Müslüm Kalman, "Antrenörlerimizin vereceği rapor doğrultusunda yetenekli gördüğümüz çocuklarımızı altyapımıza dahil edip lisanslı sporcu olmalarını sağlayacağız. Türk sporuna hizmet etmeye devam ediyoruz" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız adayları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz