Güzelbey'in en heyecanlı günü

Giriş Tarihi: 22.9.2013

Bugüne kadar çok sayıda nikah kıyan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, kızının nikahını kıydı, duygu dolu anlar yaşadı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, kızı Gonca ile damadı Koray'ın nikahı kıydı. Nikah törenine İçişleri Bakanı Muammer Güler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, SABAH Gazetesi yazarı Hasan Celal Güzel, eski Gaziantep Valileri Süleyman Kamçı ve Lütfullah Bilgin ve çok sayıda davetli katıldı, Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey, bugüne kadar ilk kez ellerinin titrediğini söyledi.

BÜYÜK HEYECAN YAŞADI

Polis Evi'nde kıyılan nikah törenin çiftin nikahını kıyan Başkan Asım Güzelbey, oldukça mutlu olduğu görülürken bir o kadar da zor ve heyecanlı anlar yaşadı. Genç çiftin nikah şahitliğini İçişleri Bakanı Muammer Güler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Hasan Celal Güzel, Vali Erdal Ata ve Ahmet Büdeyri yaptı.

CÜZDANI BAKAN ŞAHİN VERDİ

Yeni evli çifte mutluluklar dileyen Aile Bakanı Şahin, Güzelbey'in ilk kez elinin titrediğine şahit olduğunu ifade etti. Evlilik cüzdanını geline veren Bakan Şahin, "Evlilik uzun ince bir yolculuk. Bu yolculukta büyük bir sabır gerekiyor. Başkanımı ben on yıllardır tanırım. İlk kez elinin titrediğini gördüm. Evlat böyle bir şey. Allah herkese evladının mürüvvetini göstersin" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzelbey'in en heyecanlı günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz