X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana milli maça hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Adana milli maça hazır

  • Giriş Tarihi: 15.11.2013

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, "Tüm hazırlıkları tamamladık" dedi

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, "Spora ayrı bir önem veren Valimiz Hüseyin Avni Coş'un direktifleriyle milli maçla ilgili tüm hazırlıkları tamamladık" dedi. Hadi, Kuzey İrlanda ile Türk milli takım kafilelerin antrenman ve diğer gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılandığını, her iki milli takımın rahatlığı için tüm önlemlerin alındığını söyledi.

VALİ COŞ YANIMIZDA
Vali Coş'un hazırlıklarla ilgili sürekli bilgi aldığına dikkati çeken Hadi, "Spora ayrı bir önem veren Valimiz Hüseyin Avni Coş'un direktifleriyle milli maçla ilgili tüm hazırlıklar tamamlandı. Özellikle UEFA standartlarında olan 5 Ocak Stadı'ndaki tüm eksikler giderildi. Türk ve yabancı medya mensupları için yeni basın odası oluşturduk" dedi.

BİLET SATIŞI BİTMEK ÜZERE
Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Kazım Tekin, Cemal Demirağ ve Mahmut Kır ile Stat Müdürü Timur Kaya, organizasyonun başarılı geçmesi için büyük çaba gösterdikleri dikkati çekiyor. Bugün saat 21.00'de oynanacak olan Türkiye-Kuzey İrlanda karşılaşmasına Adana ve çevre illerden büyük ilgi gösterildiğinin altını çizen Hadi, "Biletlerin tamamı tükenmek üzere" dedi.