Sözümüz söz

Giriş Tarihi: 15.3.2014

Başbakan Erdoğan'ın kendisine, "Bu takım Süper Lig'e çıkmayacak mı" diye sorduğunu söyleyen Başkan Ali Kahramanlı, "Başbakanımıza söz verdik. Yerine getireceğiz" dedi

Mersin'de düzenlenen mitinge katılmak için helikopterle Tevfik Sırrı Gür Stadı'na iniş yaptığı sırada kendisini karşılayanlar arasında bulunan Mersin İdmanyurdu Başkanı'na "Takımı Süper Lig'e çıkarmıyor musunuz? Maçlarınızı yeni yaptığımız statta neden oynamıyorsunuz?" diye soran Başbakan Erdoğan'ın ilgisinden çok memnun olduklarını söyleyen Ali Kahramanlı, "Başbakanımıza söz verdik. Bu sezon şampiyon olacak ve Süper Lig'e çıkacağız. Ayrıca maçlarımızı da 23 Mart'tan itibaren Mersin Arena'da oynayacağız" dedi.

HEDEFİMİZİ YAKALARIZ
Başbakan Erdoğan'ın, "Başkan Mersin İdmanyurdumuz için yaptığımız statta maçlarınızı neden oynamıyorsunuz?" diye sormasının kulübü ne kadar sahiplendiğini gösterdiğine dikkat çeken Başkan Ali Kahramanlı, "Başbakanımızın isteğini yerine getirecek ve 23 Mart'ta yapılacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını yeni yapılan muhteşem statta oynayacağız. Tüm Mersin halkını Mersin Arena'ya bekliyoruz. Tribünleri tıklım tıklım doldurup, hep birlikte Mersin İdmanyurdu taraftarının nasıl takımına bağlı olduğunu kanıtlayalım" diye konuştu.

DESTEK BEKLİYORUZ
Şampiyonluk yolunda her türlü ortamın hazır olduğunu ve Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın gelmesiyle takımda müthiş bir sinerji oluştuğunu vurgulayan Ali Kahramanlı, "Biz yönetim olarak şampiyonluğa inandık. Başbakanımızın bizimle ilgilenmesi doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Sezon sonunda şampiyon olup kupayı Başbakanımıza sunmak için valimiz başta olmak üzere belediyelerimizden, siyasi parti adaylarımızdan ve iş adamlarımızdan destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözümüz söz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz