Okçulara tesis

Giriş Tarihi: 20.4.2014

Mersin Nokta Okçuluk Spor Kulübü yeni tesisine kavuştu. Kulüp Başkanı Aytekin Ataş, "Artık bize tahsis edilen tesiste çalışacağız. Daha başarılı olacağımıza inanıyorum" dedi

Mersin Nokta Okçuluk Spor Kulübü Başkanı Aytekin Ataş, yıllardır, bahçelerde tehlikeli alanlarda antrenmanlarını yaptıklarını belirterek, "Bizim öncelikle antrenman yeri konusunda sıkıntımız vardı. Sporcularımın özellikle bu sene üst üste başarılar alması yetkililerinde dikkatini çekti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salman Malkoç ve Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu'nun da desteğiyle Mali İdareler Eğitim ve Dinlenme Tesisleri bize verildi" diye konuştu.

ŞAMPİYON OLACAK
Fransa'da dünya şampiyonu olarak Türkiye'yi gururlandıran Aleyna Akçınar, kendilerine verilen yeni tesisle birlikte yarışmalara daha sağlıklı hazırlandıklarını söyledi. Önlerinde bir Türkiye Şampiyonası olduğunu aktaran Akçınar, hedefinin burada dereceye girip Milli takım kampına kalabilmek olduğunu söyledi. Bu hedeflere çok çalışarak ulaşabileceğini kaydeden Akçınar, "Tekrar dünya şampiyonu olmak istiyorum" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Okçulara tesis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz