Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mavi Şimşekler karanlıkta kaldı

Giriş Tarihi: 13.5.2014

Mavi-lacivertli taraftarlar borcundan dolayı bir haftadır elektriği kesik olan Adana Demirspor'un tesislerine gidip, 'Karanlığa bir mum da sen yak' sloganı ile ilgisizliği protesto etti

Adana Demirsporlu taraftarlar bir haftadır borcundan dolayı kesik olan elektriğin sorumlusu olarak yönetim kurulunu göstererek, tesislere gelip mum yaktı. Akşam saatlerinde Aytaç Durak Tesisleri'ne gelen mavi-lacivertli çok sayıda taraftar yeni sezon öncesi yönetimin ilgisizliğini protesto etti. Taraftarlar, ödenmeyen borcu yüzünden elektriği kesik olan tesislerde mum yakarak yaşananları protesto etti.

AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Bu görüntülerin Adana Demirspor gibi büyük bir camiaya yakışmadığını ileri süren taraftarlar, "Adana Demirspor bu ülkeye mal olmuş 74 yıllık koca bir çınardır. Kulübümüzü bu hale getirenler şapkasını önüne alıp düşünmeli. Borcundan dolayı elektriği kesilen bir kulübü bu duruma getirenleri protesto ediyoruz. Yönetim nerede? Sezon öncesi ne başkan ne de diğerleri bir açıklama yapıyor, transferler için harekete geçilmiyor. Bu sessizlik bizleri korkutuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mavi Şimşekler karanlıkta kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz