X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seyrantepe'nin alt yapısı bitiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seyrantepe'nin alt yapısı bitiyor

  • Giriş Tarihi: 23.5.2014

Gaziantep seyrantepe'deki tüm eksiklikleri en kısa sürede gidermek için çalışmaların aralıksız sürdüğünü bildiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşların rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Seyrantepe'de yapımı devam eden alt yapı ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Fadıloğlu, bu çalışmaları denetlerken bölgeye yapılacak olan yeni park düzenlemesi için yer tespit çalışması yaptıklarını da belirtti.

YOL YAPIMI SÜRÜYOR

Seyrantepe bölgesinde en son TOKİ'nin yaptığı binaların bitme aşamasına geldiğini söyleyen Fadıloğlu, "Tabi bir taraftan inşaatlar devam ederken, biz de alt yapı ve yol çalışmalarını yapıyoruz. Bu bölge, çok sayıda nüfusun barınacağı bir bölge. Onun için bir an önce yol çalışmalarını yapmamız gerekiyordu. Şu anda ekiplerimiz burada yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca park bahçe ekiplerimizle birlikte burada yapılacak park düzenlemesi için yer tespit çalışmaları yapıyoruz" dedi.

SIKINTI AŞILACAK

Fadıloğlu, "Bizim derdimiz vatandaşlarımız Seyrantepe bölgesine geldiklerinde sıkıntı yaşamasın. Bir an önce hem sosyal ihtiyaçlarını hem ulaşım ihtiyacının giderilmesi için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın alışveriş noktalarıyla ilgili sıkıntılar var. O sıkıntının da giderilmesi için çalışıyoruz. İnşallah buradaki tüm eksiklikleri en kısa sürede giderip, vatandaşlarımız rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürür" diye konuştu.