X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çağ'lı öğrenciler gerçekten şanslı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çağ'lı öğrenciler gerçekten şanslı

  • Giriş Tarihi: 4.6.2014

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Çağ Üniversitesi yöneticilerine veda etti, burada okuyan öğrencilerin çok şanslı olduğunu belirterek, "Çok iddialı ve modern bir eğitim yuvası" dedi

Sakarya Valiliği'ne atanan ve bugün Adana'dan ayrılacak olan Vali Hüseyin Avni Coş, veda turlarının sonunda Çağ Üniversitesi'ne gitti. Kampus girişinde Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı, Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan ve Rektör Prof. Dr. Çetin Bedestenci tarafından karşılanan Vali Coş, burada okuyan öğrencilerin çok şanslı olduğunu söyledi. Çağ Üniversitesi ile Çağ Koleji'nin dünya standartlarında eğitim verdiğini ve bunun bölge için bulunmaz bir fırsat olduğunu vurgulayan Adana Valisi Coş, "Her iki eğitim kurumu bölgemiz ve ülkemiz için çok önemli değerlerdir" dedi. Kampusu çok beğendiğini dile getiren Vali Coş, "Adana'dan çok iyi anılarla ayrılıyorum. Sizin dostluğunuzu her zaman anımsayacağım" dedi.

SAKARYA'DA DA BAŞARILI OLUR
Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan ile Çağ Üniversitesi Rektörü Çetin Bedestenci ise, Adana Valisi ile çok sıcak diyalog içerisinde olduklarını vurgulayarak, "Sayın valimizden her zaman destek gördük. Her türlü etkinliğimize katılarak bizlere onur verdiler. Kendilerine teşekkür ediyor, Sayın Valimizin Sakarya'da da büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz" diye konuştu.