Değişmeyen son

Giriş Tarihi: 28.6.2014

Adana Demirspor'da yönetim yeniden Selahattin Aydoğdu'nun listesine teslim edildi. Kongreyi izleyen taraftarlar toplantı sonrası kavga çıkardı. Polis tarafları güçlükle ayırdı

Adana Demirspor'un iki kez ertelenen olağanüstü genel kurulu dün yapıldı. Shreaton Adana Oteli'nde yapılan ve güzel görüntülerle başlayıp kavgayla biten olaylı kongrede Büyükşehir Belediyesi'nin tam desteğini arkasına alan Selahattin Aydoğdu yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. Divan Başkanlığını Edip Gülnar'ın yaptığı genel kurulda seçimlere tek liste halinde gidildi.

TRANSFERLER BAŞLAYACAK
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'nin de katıldığı kongrede üyelerin güvenoyunu alan Selahattin Aydoğdu, Adana Demirspor'u layık olduğu yere taşıyacaklarını belirterek, "Çok güçlü bir yönetim oluşturduk. Bizlere destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda transfer çalışmalarına başlayacağız" dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Adana Demirspor'un yeni yönetimi Selahattin Aydoğdu, Cahit Sınmaz, Emin Yumuşak, Tamer Gürcan, Ahmet Ecemiş, Kazım Bozan, İmam Gazi Hıradağı, Zübeyt Şendur, Nacı Heybeli, Fatih Otluoğlu, Ertuğrul Doğaner, Ümit Onatça ve Demet Ertem'den oluştu. Listede onursal başkanlığa Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Fahri Başkanlığa ise Hüseyin Sözlü gösterildi.

BİBER GAZI SIKILDI

Genel kurulu izleyen bir grup taraftar, yönetimin değişmemesi üzerine tartışma başlattı. Genel kurul salonunda başlayan tartışma otel dışında da devam etti. Yumrukların, tekmelerin havada uçuştuğu kavga polisler tarafından güçlükle önlendi. Bir kişinin elinden yaralandığı olayda polis taraftarları biber gazı sıkarak sakinleştirdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Değişmeyen son
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz