X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anadolu Aslanları Mersin'de buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anadolu Aslanları Mersin'de buluştu

  • Giriş Tarihi: 20.7.2014

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği'nin iftarı çok neşeli geçti. Katılımın yüksek olduğu iftarda birlik ve kardeşlik mesajları verildi

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Mersin Şubesi tarafından iftar yemeği düzenlendi. İftara, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İl Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Bahar, AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, MTSO Meclis Başkanı Mahmut Arslan, MTB Meclis Başkanı Hüseyin Arslan, İl Müftüsü Ali Melek ve işadamları katıldı.

GÜÇLENEN BAĞLAR
Yemekte konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz, Ortadoğu'da ve dünyanın birçok bölgesinde Müslüman kanının döküldüğünü belirterek "Yaşanan bu acıların, bir an önce sona ermesini diliyorum" dedi. Başkan Kocamaz, iftar boyunca yan yana oturduğu MTSO Meclis Başkanı Mahmut Arslan ile koyu bir sohbete daldı. İkilinin gündeme ilişkin sohbet ettikleri gözlendi.

HEDEFE ULAŞMAK
Ramazan ayında birlik ve kardeşlik ruhunun güçlendirdiğini belirten ASKON Mersin Şube Başkanı İbrahim Özdoğru, "Biz de birlikte bu oluşumu gerçekleştirdik" diye konuştu. En büyük amaçlarının insanlara daha güzel ve kaliteli yaşam sunmak olduğunu söyleyen Özdoğru, "Mersin'in hedeflerine ulaşması konusunda yardımımız olursa ne mutlu bizlere. İnanıyoruz ki birlik ve beraberlik ve kardeşlik ruhunun aramızda yaygınlaştırılması, en büyük hedefimizdir" dedi.