X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Duygu ve Selami'nin büyük aşkı taçlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Duygu ve Selami'nin büyük aşkı taçlandı

  • Giriş Tarihi: 10.8.2014

Sabah Gazetesi Abone Bölge Müdürlüğü çalışanlarından Selami Bahçeci, büyük bir aşkla sevdiği Duygu Bahçeci ile yaşamını birleştirdi

Sabah Gazetesi Abone Bölge Müdürlüğünün sevilen ve başarılı elamanlarından Selami Bahçeci, büyük bir aşkla sevdiği Duygu Bahçeci (Akşit) ile yaşamını birleştirerek evliler kervanına katıldı. Selami-Duygu çiftinin Aspendos Balo Salonu'nda düzenlenen düğün törenine Sabah Abone Bölge Müdür Vekili Cihan Kaya, satış elamanlarından İzzet Gökhan Çağlayan, Hikmet Körümdük, Sabah Adana Bölge Temsilciliği Muhasebe Sorumlusu Faruk Çağlayan ile genç çiftin akrabaları ve arkadaşları katıldı.

ÖNCE KINA SONRA DÜĞÜN
Bir gün önce gerçekleşen kına gecesiyle başlayan coşku, Aspendos Balo Salonu'ndaki düğün töreniyle devam etti. Çiçeği burnunda çift, en güzel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleriyle tek tek ilgilenirken, düğün törenine katılanlar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Duygu ve Selami Bahçeci çifti, "Biz severek evlendik. Çok mutluyuz. Darısı tüm bekar arkadaşlarımızın başına" dedi.