X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bu paralel yapı Türkiye düşmanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bu paralel yapı Türkiye düşmanı

  • Giriş Tarihi: 5.10.2014

AK Parti İl Başkanlığı'nda bayramlaşma etkinliğine katılan Ömer Çelik, paralel yapının Türkiye'nin milli güvenliğini ve istikrarını tehdit eden bir çete olarak hareket ettiğini söyledi

AK Parti İl Başkanlığı'nda bayramlaşma etkinliğine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, paralel yapının Türkiye'nin milli güvenliğini tehdit eden bir çete olduğunu söyledi. Adana'da paralel yapıyla ciddi bir mücadele halinde olduklarını belirten Ömer Çelik, "İl Başkanımız Fikret Yeni ve yönetimine kefilim. İl başkanımız çok iyi bir AK Partilidir ve Türkiye'nin en başarılı il başkanlarından birisidir. Biz Adana'da kimlerle siyaset yaptığımızı, kimlerle iş yürüttüğümüzü biliyoruz" dedi.

HERKES KATILMALI

Paralel çetenin Türkiye'nin milli güvenliğini tehdit eden bir çete olduğunu, Türkiye'nin milli güvenliği, demokrasisi ve istikrarı için bunlarla en çok mücadele edenlerin AK Parti kadroları olduğunu vurgulayan Çelik, "Bu mücadeleye aslında herkesin katılması gerekir. Şimdi AK Parti il başkanına 'paralelci' diyen yayın organlarının neye hizmet ettiğini biliyorum" dedi. Haberleri yapan yayın organlarında şimdiye kadar AK Parti ile ilgili olumlu haber çıkmadığını aktaran Çelik, şöyle devam etti:

"İSPAT ETSİNLER"
"Bunların yalan haberlerini defalarca tekzip ettirdik. Burada zaman zaman benimle, başka arkadaşlarla ilgili haberler yapıldı. Hatta bunların şu aşamada yaptıkları iş, bu paralel çeteye hizmet eden bir iş. İşin içinde onların olduğundan ya da onlarla kol kola yürüyenler olduğundan hiç şüphem yok. Yani bu mesajım sertse alabildiğine sert konuşuyorum. AK Parti teşkilatı, il başkanı, milletvekilleriyle ilgili hiç kimsenin bu tip haber yapmak haddi değildir. Bu iddiada bulunanlar, buyursunlar ispat etsinler."

PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI
Partililer ve vatandaşlarla bayramlaşan Bakan Çelik, "Geçen bayramdan bu yana güzel işler yaptık. Birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde beraber olduk. Hepinizin bayramını kutluyorum. Allah sizi nice bayramlara eriştirsin. İnşallah bu bayramdan diğer bayrama da sizlerle beraber sıhhat ve afiyet içerisinde ulaşmayı bize nasip etsin" diye konuştu.