X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sevgilisine kızıp Adana'ya kaçtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sevgilisine kızıp Adana'ya kaçtı

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015
Sevgilisine kızıp Adana'ya kaçtı
Sevgilisine kızıp Adana'ya kaçtı

İstanbul'da 3 aydır birlikte olduğu sevgilisinin kendisiyle evlenmek istememesine kızıp evden kaçan Elif Gülseren Adana'da yakalandı

İstanbul'da 3 aydır birlikte olduğu Oktay isimli sevgilisinin kendisiyle evlenmek istememesine sinirlenen 24 yaşındaki Elif Gülseren otobüse atladığı gibi soluğu Adana'da aldı. Ailesinin şikayeti üzerine otobüs terminalinde önlem alan polis, genç kızı bindiği otobüste yakaladı. İfadesi alınmak üzere emniyete götürülen Elif Gülseren, "Beni yakaladığınız ama ben yine kaçacağım" dedi.

SEVGİLİSİ EVLENMEK İSTEMEDİ
İstanbul'da oturan Elif Gülseren, üç aydır beraber olduğu gençle evlenmek istediğini söyledi. Ancak genç adam, "Ben evlenmek istemiyorum. İlişkimiz böyle devam etsin. Sevgili kalalım" dedi. Bu sözler Elif'i kızdırdı. "Madem öyle, ilişkimiz burada biter" diyen genç kız, Oktay'ın yeniden beraber olma tekliflerinden bunalınca psikolojisi bozuldu ve Adana otobüsüne binerek yola çıktı.

"KIZIMIZ KAYBOLDU"
Genç kızın ailesi durumu öğrenince 155'i arayarak, "Kızımız evden kaçtı. Otobüsle Adana'ya gidiyor. Başına kötü bir iş gelebilir. Ne olur yakalayın" diye ihbarda bulundu. Bunun üzerine Adana polisi durumdan haberdar edildi. Polis, Elif Gülseren'in bulunduğu otobüsü durdurdu ve genç kızı yakaladı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan genç kız, yeniden kaçacağını söyledi.