X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER YDÜ'nün hukukçuları törenle mezun oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

YDÜ'nün hukukçuları törenle mezun oldu

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015
YDÜ'nün hukukçuları törenle mezun oldu
YDÜ'nün hukukçuları törenle mezun oldu

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hukuk Fakültesi'nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Diploma törenine üst düzey bürokratlar ve siyasetçiler de katıldı

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hukuk Fakültesi mezuniyet töreni büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi (AKKM) büyük salonda yapılan törene YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel, Rektör Prof. Dr. Ümit Hassan, Türkiye Cumhuriyeti'nden eski bakanlar, KKTC milletvekilleri, YDÜ Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Yeter Tabur, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yıldırım Uler, öğretim üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

KEPLERİNİ FIRLATTILAR

Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel, törendeki konuşmasında, kendisinin de 10 yıl önce YDÜ Hukuk Fakültesi'nden mezun olduğunu ifade ederken, "Bugün burada çok kıymetli hocalarım ile bir arada bulunmak duygulanmamıza ve mutlu olmamıza sebep oldu" dedi. Fakülte birincisi Hüseyin Koralp de YDÜ'ye ve hocalarına teşekkür etti. Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yulia Star Astenkova'nın piyano dinletisi gerçekleştirdiği tören, mezunlara diplomalarının takdimi, mezunlardan gelen istek üzerine mezuniyet öz çekimi ve kep atılması ile son buldu.