'Canım Kardeşim' çocuklarla M1 Merkez Adana'da buluştu

Giriş Tarihi: 29.7.2015
'Canım Kardeşim' çocuklarla M1 Merkez Adana'da buluştu

'Canım Kardeşim' çocukları M1 Merkez Adana'da buluşturdu. Büyük katılımın olduğu gösteride minikler heyecanlı anlar yaşadı

TRT Çocuk Kanalı'nda reyting rekortmeni olan 'Canım Kardeşim' adlı çizgi dizinin müzikli tiyatrosu M1 Merkez Adana AVM'de çocukları bir araya getirdi. Çizgi dizinin önemli karakterleri iki kardeş Müge ve Mine, yanlarında sevimli kedileri Mıncır ile birlikte sergiledikleri müzikli gösteri miniklere unutulmaz bir gün yaşattı.

HEYECANLI YOLCULUK

M1 Merkez AVM'de sunulan gösteride, çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşındı. Çocukların yıllardır çizgi dizi karakteri olarak sevdikleri kahramanları sahnede izlerken, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıktı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Çok güzel bir buluşmaya daha ev sahipliği yaptıklarını belirten M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, "M1 Merkez'de 15 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile çocukları buluşturduk. Tüm aileleri çocukları ile birlikte M1 Merkez Adana'da bu etkinlik çerçevesinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
'Canım Kardeşim' çocuklarla M1 Merkez Adana'da buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz