X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana klasiği 5 Ocak gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

klasiği 5 Ocak si

  • Giriş Tarihi: 15.4.2016
Adana klasiği 5 Ocak gecesi
Adana klasiği 5 Ocak gecesi

’nın en çok okunan yerel gazetesi 5 Ocak, kuruluşunun 17’ yılını kutladı. İmtiyaz sahibi Savaş Çokduygulu, salonu dolduran konuklarına seslenirken heyecanlı olduğu gözden kaçmadı

'da yayınlanan yerel 5 Ocak Gazetesi, kuruluşunun 17' yılını muhteşem bir ile kutladı. Sheraton Adana Hotel'de gerçekleşen gece iş, siyaset, spor ve cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi. SABAH Gazetesi Yazarı Yavuz Donat'ın onur ödülü aldığı geceye Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Adana Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başta olmak üzere ülke ve kent protokolünün önde gelen isimleri ve 600'ü aşkın seçkin davetli topluluğu kutladı.

BU KENTE BORÇLUYUZ
5 Ocak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu, 17 yıllık süreçte gazetenin duruşu, objektifliği ve Adana için gayretinin okurlar tarafından çok iyi bilindiğini belirterek, "Bizler varlığımızı bu kente borçluyuz. Bizler bu şehri seviyoruz. Bu şehrin de bizi sevdiğini çok iyi biliyoruz. Katılımınız bizi onurlandırdı" şeklinde konuştu. Gecenin sunuculuğunu Saadet Özsırkıntı ve İsmail Timuçin'in yaparken Grup Mega seslendirdiği eserlerle konuklara keyifli bir gece yaşattı. Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası Keman Sanatçısı Ezgi Türkoğlu'nun da sahne performansı konukları etkiledi.

ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ödülünü Adana Valisi Mustafa Büyük verdi. işadamı Ömer Sabancı, ödülünü Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un elinden alırken, SABAH Gazetesi Yazarı Yavuz Donat'a ödülünü işadamı Mehmet Ali Bilici verdi. Toyota CEO'su Ali Haydar Bozkurt'a ödülünü Adana BTÜ Rektörü Aykut Gül verirken, Esra Özülkü de ödülünü Fatih Terim'in elinden aldı. Gecede ayrıca Hüseyin Sözlü, Behçet Homurlu, Murat Gezici, Hüseyin Çomu, İsrafil Uçurum, Orhan Avcı, Gökhan Gündoğdu ve Halim Erdoğan'da ödüllerini aldılar.