SABAH yöneticileri ’da buluştu

Giriş Tarihi: 25.4.2016
SABAH yöneticileri Antalya’da buluştu

Katılımcılar, Medya Grubu çatısı altında olmanın ağırlığı ve sorumluluğunun bilincinde olduklarını, bunun için daha çok çalışmaları gerektiğini dile getirdi

SABAH Gazetesi Abone, Reklam ve Haber yöneticileri Antalya'nın Serik İlçesi Boğazkent mevkiindeki Alva Donna Otel'de toplandı. Yapılan toplantıda birimlerarası koordinasyon ve verimliliğin arttırılması hususunda yapılması gereken çalışmalar görüşüldü. Ayrıca, SABAH gazetesinin okuyucuya en hızlı şekilde ulaşması için neler yapılabileceği konuları ele alındı.

YOL HARİTASI ÇIKTI
Katılımcılar, Medya Grubu çatısı altında olmanın ağırlığı ve sorumluluğunun bilincinde olduklarını, bunun için daha çok çalışmaları gerektiğini dile getirdi. Bu anlamda yıl sonuna kadar yapılacak çalışmalar planlandı ve yol haritası belirlendi. Toplantıya Turkuvaz Medya Abone Genel Müdürü Mahmut Tan, SABAH Gazetesi Haber Koordinatörü Şaban Arslan, SABAH Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Reklam Genel Müdür Yardımcısı Baki Tuğcu ile abone bölge müdürleri, bölge reklâm temsilcileri katıldı.
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH yöneticileri Antalya’da buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz