X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Demokrasi nöbeti devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demokrasi nöbeti devam ediyor

  • Giriş Tarihi: 25.7.2016
Demokrasi nöbeti devam ediyor
Demokrasi nöbeti devam ediyor

AK Parti İl Başkanı ve milletvekilleri düzenledikleri toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verip meydanlarda demokrasi nöbetinin süreceğini söyledi

AK Parti İl Başkanı ve milletvekilleri düzenledikleri basın toplantısıyla demokrasi nöbetinin ikinci emre kadar süreceğini söyledi. İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte Adana milletvekilleri eski ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı ve Mehmet Şükrü Erdinç katıldı.

HALK SAHİP ÇIKTI
FETÖ'nün gerçekleştirdiği hain kalkışmada 246 insanın yaşamını yitirdiğini ve binlerce kişinin yaralandığını anımsatan Sarı, "Türk halkı, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız 'ın talimatıyla milyonlarca insanımız meydanlara çıkarak, milli iradeye, demokrasiye, seçilmiş cumhurbaşkanına, seçimle gelen hükümetine sahip çıkmıştır" dedi.

BAŞARILI SINAV
Türk basınının kalkışma karşısında ilk andan itibaren başarılı bir sınav verdiğini vurgulayan İl Başkanı Yeni ise, "Vatandaşlarımız, tarihimizde ilk defa milli iradeye bu şekilde sahip çıktı. Bu çok önemlidir. Demokrasiye yönelik hain kalkışma karşısında, siyasi düşünce gözetmeksizin hepimiz birlikte hareket ettik" diye konuştu.