HKÜ ülkenin her yerinde seminerlerini sürdürüyor

Giriş Tarihi: 27.10.2016
HKÜ ülkenin her yerinde seminerlerini sürdürüyor

HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Dr. Songül Kalyoncu ve öğretim görevlisi psikolog Mehmet Dinç, ’ta LYS ve YGS’ye hazırlanan öğrencilerle buluştu

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), Türkiye'nin dört bir yanında seminerler düzenliyor. Bu bağlamda Doğu Anadolu Bölgesinde Valiliği ve Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle Muş'ta seminer düzenleyerek öğrencilere ve öğretmenlere hitap etti. Muş Öğretmenevi'nde düzenlenen programa, HKÜ Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Dr. Songül Kalyoncu ve Öğretim Görevlisi Klinik Psikolog Mehmet Dinç katıldı. Mehmet Dinç'in konuşmacı olarak katıldığı seminerde öğrencilere, velilere ve öğretmenlere 'Sınav Kaygısı ve Motivasyonu' ile ilgili bilgiler anlatıldı. Psikolog Mehmet Dinç, "Yakın da LYS ardından YGS var. Zaman hızlı geçiyor. Zamanı verimli kullanmak çok önemli. Bu süre zarfında önce ekeceksiniz ki daha sonra hasat yapabilesiniz. Bir şeyler ekmeden asla hasat yapamazsınız" dedi.

KONUŞMACILARA PLAKET
Seminer sonrası, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Songül Kalyoncu'ya ve Uzman Psikolog Mehmet Dinç'e, Muş Valisi Seddar Yavuz hediye taktim etti. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı Songül Kalyoncu da günün anısına Valisi Yavuz ve Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan'a takdim etti.
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ ülkenin her yerinde seminerlerini sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz