X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Güneş panelleri ile hizmet çarkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Güneş panelleri ile hizmet çarkı

  • Giriş Tarihi: 6.11.2016
Güneş panelleri ile hizmet çarkı
Güneş panelleri ile hizmet çarkı

Fevzipaşa Mahallesi sakinleri, yapılan çalışmaları denetleyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Fevzipaşa Mahallesi'nde yürütülen asfalt çalışmalarını denetledi, halkla sohbet edip sorunları dinledi. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Adnan Küçük, 22 yıllık muhtar olduğunu ve 4 belediye başkanı gördüğünü belirterek Zeydan Karalar, dönemindeki kadar hizmet alamadıklarını söyledi. Muhtar Küçük, "Görüldüğü gibi hizmetin en iyisini Seyhan Belediyesi yapıyor" dedi.

YEŞİL ENERJİ KULLANIYOR
Yapılan hizmetlerden dolayı vatandaşın memnuniyeti ve takdirinin kendileri kamçıladığını ve daha çok hizmet yapma hissi oluşturduğunu açıklayan Başkan Karalar, yapılan hizmetlerde çevreci enerji kullanmaya özen gösterdiklerini söyledi. Başkan Karalar, "Biz yaptırdığımız muhtarlıklarda, parklarda, taziye evlerinde güneş panelleri kullanıyoruz. Tertemiz bir enerji olur. Hem muhtarlıkların hem de parkların enerjisini böyle karşılıyoruz" diye konuştu.