Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ULUSLARARASI BİR TÜRK MARKASI ''NEUTEC İLAÇ''

Giriş Tarihi: 2.5.2017 11:14 Güncelleme Tarihi: 4.5.2017 00:19
ULUSLARARASI BİR TÜRK MARKASI ''NEUTEC İLAÇ''

→ Neutec ilacı tanımak istersek bize nasıl anlatırsınız?

Neuetc ilacın kuruluşu 1990'lı yıllara dayanmaktadır. % 100 yerli sermaye ile Bilgiç ailesi tarafından kurulmuştur. 3000 çalışanı ve Adapazarı 1. Organize Sanayi Bölgesindeki 180.000 m2' üzerine kurulu Avrupa standartlarındaki üretim tesisleri ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark yerleşkesinde 10.000 m2'lik lik Ar-Ge binasıyla faaliyet göstermektedir.

→Neutec ilaç hangi faklılıkları ile kısa sürede Türkiye'nin sayılı ilaç firmaları arasında yer aldı?

Yönetim kurulu başkanı Mahmut Bilgiç, Neutec ilaç daima yüksek teknolojiye yatırım yapmış ve dünyadaki tedavi trendlerini yakından takip ederek innovatif ürünleri hastalarımızın ve doktorlarmızın kullanımına sunmuştur.

Bu başarıya Neutec tarafından üretilen ilaçlara Türk, dünya hekimleri ve eczacıları tarafından duyulan güvenin bir eseri olarak ulaşılmıştır.

Burada vurgulamamız gereken bir husus da ülkemizin yatırımcılara verdiği imkanlar, güven ve istikrar ortamı da ana unsur olmuştur.

NEUTEC ilaç'ın Türkiye ekonomisi katkısı nelerdir?

Neutec ilaç hiçbir ürününü ithal etmeden tüm ürünlerinin Ar-Ge'sini ve üretimini ülkemizde yapan Türkiye'nin gurur kaynağı bir şirket olmuştur.

Asya'dan Avrupaya dünyanın bir çok bölge ve ülkesine yaptığı ihracatlar ile de cari açığın kapatılamasına büyük katkı sağlamıştır.

İstihdamdaki nitelikli iş gücü ile de ilaç hammdesinden bitmiş ürüne kadar üretimin tüm alanlarında faaliyet göstererek yüksek teknolojiyi ülkemize kazandırmıştır.

NEUTEC İLAÇ'IN TÜRKİYEDEKİ VE GLOBALDEKİ HEDEFLERİ NELERDİR?

Neutec ilaç şu an onkolojik , solunum , kardiovasküler, diabet , enfeksiyon hastalıkarı gibi değişik bir çok alandaki ilaçları USA VE AVRUPA ile aynı anda Türk tıbbının ve hastalarının hizmetine sunmuştur.

Şu anda ise yine Amerika, Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde uygulanmakta olan ve yeni teknolojileri içeren bioteknolojik ilaçlar ve kişiye özel tedavilerdende bizim kendi insanımızın faydalanması için global iş ortakları ile çalışmalarına devam etmektedir.

Neutec bu çalışamaları hangi kadrolarla yapmaktadır?

Neutec bu çalışmalarını dünyanın bir çok ülkesindeki üniversiteler, enstitüler ve Dünya çapında kendisini kanıtlamış iş ortakları ile yapmaktadır.

Çünkü NEUTEC tüm çalışanları ile şuna inanmaktadır.

Ürünün kalitesi kişilerin kalitesi ile başlar.

Bu nedenden dolayı Neutec olarak yaptığımız işte dünyada en kaliteli olmaktan başka şansımızın olmadığını düşünmekteyiz.

NEUTEC İLAÇ ÇALIŞANLARININ MOTİVASYONUNUN YÜKSEKLİĞİNİ NEYE BAĞLIYORSUNUZ?

Tüm kadrolarımızla insanlara sağlık hizmeti vermenin bilincinde olmak bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. Tedavisi sağlanmış gülen bir insan yüzünü görmekten daha büyük bir mutluluk ne olabilir ki !

Bu bizler için en büyük motivasyon kaynağıdır.

Ayrıntılar için tıklayınız

İlandır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ULUSLARARASI BİR TÜRK MARKASI ''NEUTEC İLAÇ''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz