X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
HAKKÂRİ ESNAF VE SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI, DAMIZLIK VE SIĞIR YETİŞTİRME BİRLİĞİ BAŞKANI İLE YÜKSEKOVA’DAN BAZI MUHTARLAR, REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. EBUBEKİR CEYLAN’I ÜNİVERSİTENİN ZEYNEL BEY YERLEŞKESİNDE BULUNAN YENİ REKTÖRLÜK HİZMET BİNASINDA
STK Temsilcilerinden Üniversiteye Ziyaret

Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı ile Yüksekova’dan bazı muhtarlar, Rektör Prof. Dr. Ebubekir Ceylan’ı ziyaret ettiler.
Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı Mehmet Tekin, Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Mikail Atan ve Yüksekova’dan bazı mahalle muhtarlar, Rektör Prof. Dr. Ebubekir Ceylan’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Yüksekova’da yapılacak olan Yüksekova Meslek Yüksekokulu ile kampüs alanın 2. etabının çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Rektör Ceylan’ı yeni rektörlük hizmet binasında bulunan makamında ziyaret edip ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunduklarını ifade ederek, Yüksekova Meslek Yüksekokulu ve öğrenci yurdu ile ilgili bilgi aldıklarını söyledi.
Rektör Ceylan ise, Hakkâri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İrfan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştirme Birliği Başkanı Mehmet Tekin ve Yüksekova’dan bazı mahalle muhtarlarının yapmış oldukları ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.