Polisten Kavurma Pilav Dağıtımı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Polisten Kavurma Pilav Dağıtımı
Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bin 500 kişiye kavurma, pilav ve ayran dağıttı.
Kayacan Caddesi üzerinde bulunan Hacı Sait Camisi önünde düzenlenen programa Hakkari Valisi Yakup Canbolat, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Resul Holoğlu, İl Müftüsü M. Feysal Geylani ve bazı kurum amirleri katıldı. Burada Cuma namazı sonrası Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurları tarafından halka kavurma, pilav ve ayran ikram edildi. Hakkari Valisi Yakup Canbolat, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, Emniyet Müdürü Resul Holoğlu ve beraberindekiler de kendi elleriyle halka kavurma, pilav ve ayran dağıttılar.
Vali Yakup Canbolat, Polis Haftası etkinliklerine vatandaşa kavurma ve pilav dağıtarak başlattıklarını söyledi. Canbolat, “Etkinlikler önümüzdeki haftalarda da devam edecektir. Polisimiz ülkemizde halkın huzur ve güvenliği, kamu düzeni tesisi noktasında fedakarlıkla çalışıyor. Polisimizin haftasını tebrik ediyorum. Bizde etkinlikler kapsamında halkla bir arada olduk” dedi.
Vali ve beraberindekiler daha sonrada caddede vatandaşlarla bir süre sohbet ederek çay içip sohbet ettiler.
ARKADAŞINA GÖNDER
Polisten Kavurma Pilav Dağıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz