X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hakkarili Şehriban “Sesi Çok Güzel” Yarışmasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

li Şehriban “Sesi Çok Güzel” Yarışmasında

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 16:59
ÖZEL BİR TELEVİZYON KANALINDA YAYINLANAN “ SESİ ÇOK GÜZEL” İSİMLİ SES YARIŞMASINDA HAKKARİLİ ŞEHRİBAN DUMAN BÜYÜK BİR BAŞARI GÖSTEREREK JURİ ÜYELERİNDEN SERTAP ERENER’İN GRUBUNA DAHİL OLDU.
Hakkarili Şehriban “Sesi Çok Güzel” Yarışmasında

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Sesi Çok Güzel” isimli ses yarışmasında li Şehriban Duman büyük bir başarı göstererek jüri üyelerinden Sertap Erener’in grubuna dahil oldu.
Hakkari’de 2014 yılında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ‘Hakkari Yıldızını Arıyor’ ses yarışmasında dereceye giren Şehriban Duman, özel bir televizyon kanalında yayınlanan Sesi Çok Güzel Yarışması’na katılarak Sertap Erener’in ekibine dahil oldu. Hakkari Gençlik Merkezi’nin gönüllü üyesi olan Şehriban Duman, Siirt Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenim hayatına devam ederken, Siirt Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden yarışma jürilerinden Sertap Erener’in sesini çok beğendiğini ve yarışmaya dahil etmek amacıyla İstanbul’a davet ettiği belirtildi. 22 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de yayınlanacak olan programda Şehriban Duman’ın Hakkari’yi temsil edeceği kaydedildi.