X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MKÜ’de Kutlu Doğum İçin 571 Fidan Dikimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MKÜ’de Kutlu Doğum İçin 571 Fidan Dikimi

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
MKÜ STRATEJİK DÜŞÜNCE TOPLULUĞU, YAKLAŞMAKTA OLAN KUTLU DOĞUM HAFTASI HASEBİYLE KAMPÜS İÇİNDE 571 FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ. FİDAN DİKİMİNE AKADEMİSYENLER VE ÖĞRENCİLER YOĞUN KATILIM GÖSTERDİ.
MKÜ’de Kutlu Doğum İçin 571 Fidan Dikimi

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Stratejik Düşünce Topluluğu, yaklaşmakta olan Kutlu Doğum Haftası sebebiyle kampüs içinde 571 fidan dikimi gerçekleştirdi. Fidan dikimine akademisyenler ve öğrenciler yoğun katılım gösterdi.
Stratejik Düşünce Topluluğu Akademik Danışmanı Arş.Gör. Abdullah Aydın, fidan dikme etkinliğinde yaptığı açıklamada,"Topluluğumuz, sadece üniversite bünyesinde değil, genelinde genç arkadaşlarımızı sosyal sorumluluk projelerine dahil ediyor. Pasif gençlikten, ecdad bilinciyle, milli ve manevi şuur ile yetişen aktif gençlik yetiştiriyoruz. Bugün de bu kapsamda, alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (s.a.v)’in kutlu doğumu vesilesiyle, fidan dikimi organizasyonu gerçekleştirdik. Bu etkinlikle hem efendimizi andık hem de her Müslümanın görevlerinden olan ‘arzın imarı ve neslin inşası’ için çalıştık" dedi.