X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Küresel Isınmaya Karşı Her Çocuğa Bir Fidan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Küresel Isınmaya Karşı Her Çocuğa Bir Fidan

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
NARLICA CUMHURİYET İLKOKULU VE ORTAOKULU İDARECİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ İLKİNİ GEÇEN YIL YAPTIKLARI VE MAHALLE HALKINA 350 TANE FİDAN DAĞITTIKLARI KAMPANYANIN İKİNCİSİNİ DÜZENLEDİ.
Küresel Isınmaya Karşı Her Çocuğa Bir Fidan

Narlıca Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri ilkini geçen yıl yaptıkları ve mahalle halkına 350 tane fidan dağıttıkları kampanyanın ikincisini düzenledi.
“Küresel Isınmaya Karşı Her Çocuğa Bir Fidan-2” adıyla yaptıkları kampanyada öğrencilere ve okulun çevresindeki yerleşim yerinde yaşayanlara bu yıl da 350 fidan dağıtımı gerçekleştirildi.
Kampanyanın öğrencilere fidan dağıtım bölümüne, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Çetin ve Mehmet Altınöz’ün yanı sıra Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mehmet Yıldırım, Özel Eğitim Merkezi Müdürü Abdulkadir Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı Necmettin Coşkunda katılarak, öğrencilere kendi elleriyle fidan verip sevinçlerine ortak oldular.
Okul Müdürü Murat Sakman, meslek hayatında en çok önem verdiği, sevdiği kampanyanın bu tür kampanyalar olduğunu, bu çalışmayı mümkün olduğunca her yıl tekrarlayacaklarını söyledi.
Kampanyanın ikinci kısmında ise mahalledeki evlere tek tek gidilerek fidan dağıtıldı.