X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı

  • Giriş Tarihi: 21.7.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 08:54
REYHANLI BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ŞANVERDİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI EKREM BALDIRAN İLE ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.
Reyhanlı’da Asfalt Çalışmaları Başladı

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Büyükşehirin yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları asfaltlamaya devam ediyor.
Zorlu kış şartları, araçların bu yolu sık sık kullanması ve bu sebeplerden dolayı yolun hasar görmesi nedeniyle Reyhanlı ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nin eski asfaltı tamamen sökülüp yeni asfalt ile kaplanıyor. Ekipler tarafından gerçekleştirilen 1150 metrelik asfalt çalışması ile Mehmet Akif Ersoy Caddesinin modern bir görünüme kavuşacağı belirtildi.
Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Baldıran ile ilçede yaptığı incelemede, başta Fevzi Tecirli Caddesi olmak üzere bir çok yolun, vatandaşların mağdur edilmemesi için acilen asfaltlanmasını istedi. Şanverdi, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Baldıran ile inceleme yaparak yolların bir an önce yapılmasını istediklerini söylediğini, bu arada Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde çalışmalara başlandığını kaydetti.