X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Şanverdi, Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Şanverdi, Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı

  • Giriş Tarihi: 22.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
HATAY’IN REYHANLI BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ŞANVERDİ, 20 TEMMUZ 2015 PAZARTESİ GÜNÜ ŞANLIURFA’NIN SURUÇ İLÇESİNDE MEYDANA GELEN MENFUR TERÖR SALDIRISINI KINADI.
Başkan Şanverdi, Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı

’ın Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen menfur terör saldırısını kınadı.
Başkan Şanverdi, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada saldırının ülkenin ve milletin dirliğine, birliğine, beraberliğine; huzuruna, barışına gölge düşürmeyi amaçladığına dikkat çekerek, "Ülkemizin huzurunu, istikrarlı büyümesini bozmak; aramıza nifak sokmak girişiminde bulunanların yapmış olduğu bu çirkin saldırıyı esefle ve nefretle kınıyoruz. Geçmişten aldığımız güçle, geleceğe emin adımlarla yürüyecek olan ülkemiz, yapılan bu ve buna benzer oyunlara izin vermeyecek ve kutlu yürüyüşümüzü bu oyunlar durduramayacaktır. Bunun için hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu kötülükleri el birliği ile yeneceğiz. Bu olayın sorumluları hakkında devletimizin gerekli soruşturmayı titizlikle yapacağından ve suçluların bulunarak adalet önünde hesap vereceğinden kimsenin şüphesi olmasın, Bu üzücü olayda hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına Cenab-ı Hak’tan sabır diliyorum’’ dedi.