X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sporculardan Emniyet Müdürü Babal’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sporculardan Emniyet Müdürü Babal’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
IĞDIR POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ GENÇ BAYAN BASKETBOL TAKIMI SPORCULARI VE ANTRENÖRÜ İL EMNİYET MÜDÜRÜ YÜKSEL BABAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Sporculardan Emniyet Müdürü Babal’a Ziyaret

Polis Gücü Spor Kulübü Genç Bayan Basketbol Takımı sporcuları ve antrenörü, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret etti.
Iğdır’da 2015 yılı Kulüpler Arası Basketbol Şampiyonası’nda birinci olan Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Genç Bayan Basketbol Takımı sporcuları, 17-21 Mart 2015 tarihleri arasında Rize’de yapılacak Bölgeler Arası Türkiye Basketbol Şampiyonası gitmek için hazırlanıyor. Yolculuk öncesi genç bayan sporcuları makamında kabul eden İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Genç Bayan Basketbol Takımı’nın 2015 yılında Iğdır’da birinci olarak kazandıkları Kulüpler Arası Basketbol Şampiyonası’ndan dolayı antrenör ve sporcularını kutlayarak, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
Sporcuların Rize’de yapacakları maçlarda her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olduklarını belirten Müdür Babal, “Sporcuların Iğdır’ı ve emniyet teşkilatını en iyi şekilde temsil edeceklerini inanıyorum. Bu anlamda sporcularımızın başarılı bir turnuva geçirmelerini ve iyi bir neticeyle ilimize dönmeleri ümit ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmanın ardından Müdür Babal, sporculara çeşitli hediyeler takdim etti.