X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Iğdır’da Trafik Haftası Etkinlikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Trafik Haftası Etkinlikleri

  • Giriş Tarihi: 7.5.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 23:32
IĞDIR’DA, TÜM YURTTA 2-10 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA KUTLANAN “KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ HAFTASI” ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR.
Iğdır’da Trafik Haftası Etkinlikleri

’da, “Karayolu Trafik Güvenliği Haftası” etkinlikleri devam ediyor.
Etkinlikler kapsamında Zübeyde Hanım Bulvarı’nda düzenlenen ‘Trafik Haftası Sergisi’ törenle açıldı. Iğdır Valisi Davut Haner, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Mustafa Ulus, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı sergide İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı Trafik Kısım Amirliği, Karayolları 184. Şube Şefliği ve Karayolu Trafik Yol Güvenliği Derneği’nin katılımıyla vatandaşlara yönelik eğitim verilerek, broşür ve çeşitli hediyelerin dağıtımı yapıldı.
Program kapsamında; Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince, “Trafikte Görünür Ol, Güvende Ol” sloganıyla bisiklet ve motosiklet sürücülerinin trafikte geceleri daha iyi görülebilmesi için reflektörlü yelek ve yansıtıcı (kedi göz) dağıtımı yapıldı.